Hi&Go nuomoja 7 vietų automobilius puikiai tinkančius keliautojams, kuriems reikalingas talpus automobilis ar ieškantiems šeimyninio automobilio.

Hi&Go yra nedidelė įmonė, įkurta Ramūno ir Editos šeimos, kurie keliaudami su trimis vaikais gana dažnai susiduria su nuomojančių įmonių „patraukliais“ pasiūlymais kai reikia didesnio, šeimyninio, automobilio, papildomomis išlaidomis už vaikiškas kėdutes, GPS navigacijos ar stogo bagažinės nuomą. Puikiai suprantame šeimų turinčių daugiau nei vieną vaikutį poreikius, todėl pasirengę padėti sprendžiant iškylančius sunkumus.

Hi&Go nuomoja 7 vietų automobilius puikiai tinkančius keliautojams, kuriems reikalingas talpus automobilis ar ieškantiems šeimyninio automobilio. Sulankstomos galinės sėdynės užtikrins talpią bagažinę ir papildomas sėdimas vietas, kai jų prireiks.

Hi&Go siūlo techniškai tvarkingus ir prižiūrėtus automobilius, nemokamas vaikiškas kėdutes ir GPS navigacijas. Už papildomą simbolinį mokestį suteiksime stogo bagažinę. Užtikrinsime nemokamą automobilių pristatymą Vilniaus mieste, o esant poreikiui susitarsime dėl pristatymo į kitus miestus. Pasitiksime Jus oro uoste ir priimsime automobilį atgal Jums patogiu laiku.

Hi&Go automobilių nuoma pasiekiama 24/7, t.y. dirbame 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę.