[vc_column_text 0=""]Reikalinga Jūsų galiojanti ID kortelės arba paso kopija ir vairuotojo pažymėjimo kopija (tinka fotografija ar nuskenuotas dokumentas).
[vc_column_text 0=""]Automobilį gali vairuoti asmuo turintis galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Varuotojo amžius ir stažas neribojami.
[vc_column_text 0=""]Automobilį gali vairuoti sutartį pasirašęs asmuo. Jei šis asmuo perduoda automobilį kitam vairuotojui, visa su automobiliu susijusi atsakomybė lieka sutartį pasirašiusiam asmeniui.
[vc_column_text 0=""]Automobilį į Jūsų pasirinktą vietą Vilniaus mieste pristatysime ir paimsime. Pristatymo kaina – 9,00 Eur, paėmimo kaina – 9,00 Eur. Automobilio pristatymas / paėmimas kituose miestuose kainuos papildomai pagal susitarimą. Nemokamas atidavimas / priėmimas  – Perkūnkiemio 43, Vilnius ir Salomėjos Neries 21, Vilnius.
[vc_column_text 0=""]Nuomojami lengvieji automobiliai yra su 200 km paros limitu, mikroautobusai – 300 km, kas reiškia, kad Jūs vidutiniškai per parą galite nuvažiuoti ne daugiau kaip 200 km arba 300 km.
[vc_column_text 0=""]Papildomo vieno kilometro kaina lengviesiems automobiliams yra 0,10 Eur, o mikroautobusams – 0,15 Eur.
[vc_column_text 0=""]Jei Jums reikalinga vaikiška kėdutė, informuokite ir viena kėdutė Jums bus suteikta nemokamai. Taip pat nemokamai suteiksime GPS. Už papildomą mokestį galime suteikti stogo bagažines ir dviračių laikiklius.
[vc_column_text 0=""]Apmokėjimas galimas pavedimu (per banką, per „Paysera“ ar naudojantis mokėjimo kortale) ir grynaisiais pinigais. Apmokėjimo galimybės su banko kortele atsiimant automobilį kol kas neteikiame.
[vc_column_text 0=""]Mes dirbame legaliai, todėl išrašysime visus reikalingus apmokėjimo patvirtinimo dokumentus (pinigų priėmimo kvitą ir sąskaitą).
[vc_column_text 0=""]Automobilis Jums atiduodamas su pilnu degalų baku, todėl privalote, grąžinti taip pat su pilnu degalų baku.
[vc_column_text 0=""]Savo klientams galime pasiūlyti galimybę grąžinti automobilį tuščiu baku už papildomą mokestį.
[vc_column_text 0=""]Jei gauname pranešimus apie įvykdytus kelių eismo taisyklių pažeidimus, mes visada informuojame policiją ar kitas institucijas kas tuo metu buvo laikinas automobilio valdytojas
[vc_column_text 0=""]Sugędus automobiliui, mes keičiame jį kitu automobiliu, kad Jūsų kelionė būtų kuo sklandesnė.
[vc_column_text 0=""]Automobilis pakeičiamas per 24 val., bet paprastai užtrunkame žymiai trumpiau.
[vc_column_text 0=""]Galite automobilį grąžinti anksčiau prieš tai suderinę su nuomos kompanija. Grąžinus automobilį anksčiau pinigai už nuomą yra negrąžinami.
[vc_column_text 0=""]Automobilio užstatas yra nuo 200,00 iki 400,00 Eur, priklausomai nuo automobilio. Užstatas yra grąžinamas pasibaigus nuomos sutarčiai, jei nėra automobilio papildomų apgadinimų (įvertinus normalų automobilio dėvėjimąsi).
[vc_column_text 0=""]Į nuomos kainą įeina automobilio nuoma, privalomasis draudimas, Kasko draudimas (su 300,00 Eur išskaita), pagalba kelyje 24/7.
[vc_column_text 0=""]Automobilio paėmimo metu Jums reikia turėti nuomos ir užstato sumą (nebent buvo sutarta kitaip).
[vc_column_text 0=""]1. Užpildyti užsakymo formą. Gausite pasiūlymą su kainomis ir sąlygomis.
2. Elektroniniu paštu patvirtinate užsakymą. Gaunate el. paštą su sutartimi susipažinimui.
3. Apmokate susitartą avansą.
4. Gaunate automobilį.