Reikalinga Jūsų galiojanti ID kortelės arba paso kopija ir vairuotojo pažymėjimo kopija (tinka fotografija ar nuskenuotas dokumentas).
Automobilį gali vairuoti asmuo turintis galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Varuotojo amžius ir stažas neribojami.
Automobilį gali vairuoti sutartį pasirašęs asmuo. Jei šis asmuo perduoda automobilį kitam vairuotojui, visa su automobiliu susijusi atsakomybė lieka sutartį pasirašiusiam asmeniui.
Automobilį į Jūsų pasirinktą vietą Vilniaus mieste pristatysime ir paimsime. Pristatymo kaina – 9,00 Eur, paėmimo kaina – 9,00 Eur. Automobilio pristatymas / paėmimas kituose miestuose kainuos papildomai pagal susitarimą. Nemokamas atidavimas / priėmimas  – Perkūnkiemio 43, Vilnius ir Salomėjos Neries 21, Vilnius.
Nuomojami lengvieji automobiliai yra su 200 km paros limitu, mikroautobusai – 300 km, kas reiškia, kad Jūs vidutiniškai per parą galite nuvažiuoti ne daugiau kaip 200 km arba 300 km.
Papildomo vieno kilometro kaina lengviesiems automobiliams yra 0,10 Eur, o mikroautobusams – 0,15 Eur.
Jei Jums reikalinga vaikiška kėdutė, informuokite ir viena kėdutė Jums bus suteikta nemokamai. Taip pat nemokamai suteiksime GPS. Už papildomą mokestį galime suteikti stogo bagažines ir dviračių laikiklius.
Apmokėjimas galimas pavedimu (per banką, per „Paysera“ ar naudojantis mokėjimo kortale) ir grynaisiais pinigais. Apmokėjimo galimybės su banko kortele atsiimant automobilį kol kas neteikiame.
Mes dirbame legaliai, todėl išrašysime visus reikalingus apmokėjimo patvirtinimo dokumentus (pinigų priėmimo kvitą ir sąskaitą).
Automobilis Jums atiduodamas su pilnu degalų baku, todėl privalote, grąžinti taip pat su pilnu degalų baku.
Savo klientams galime pasiūlyti galimybę grąžinti automobilį tuščiu baku už papildomą mokestį.
Jei gauname pranešimus apie įvykdytus kelių eismo taisyklių pažeidimus, mes visada informuojame policiją ar kitas institucijas kas tuo metu buvo laikinas automobilio valdytojas
Sugędus automobiliui, mes keičiame jį kitu automobiliu, kad Jūsų kelionė būtų kuo sklandesnė.
Automobilis pakeičiamas per 24 val., bet paprastai užtrunkame žymiai trumpiau.
Galite automobilį grąžinti anksčiau prieš tai suderinę su nuomos kompanija. Grąžinus automobilį anksčiau pinigai už nuomą yra negrąžinami.
Automobilio užstatas yra nuo 200,00 iki 400,00 Eur, priklausomai nuo automobilio. Užstatas yra grąžinamas pasibaigus nuomos sutarčiai, jei nėra automobilio papildomų apgadinimų (įvertinus normalų automobilio dėvėjimąsi).
Į nuomos kainą įeina automobilio nuoma, privalomasis draudimas, Kasko draudimas (su 300,00 Eur išskaita), pagalba kelyje 24/7.
Automobilio paėmimo metu Jums reikia turėti nuomos ir užstato sumą (nebent buvo sutarta kitaip).
1. Užpildyti užsakymo formą. Gausite pasiūlymą su kainomis ir sąlygomis.
2. Elektroniniu paštu patvirtinate užsakymą. Gaunate el. paštą su sutartimi susipažinimui.
3. Apmokate susitartą avansą.
4. Gaunate automobilį.